ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
25 Şubat 2020 - Salı 13:12
 
Eurocop ekibinde yeni hedef İtalya…
Eurocup Türkiye Başkanı Gökhan Hamarat, Arnavutluk’ta gerçekleştirilen yarışmalarda elde edilen başarılara dikkat çekerek “Ülkemize dokuz kupayla döndük, mutlu ve gururluyuz” dedi.
Magazin Haberi
 Eurocop ekibinde yeni hedef İtalya…

Arnavutluk’ta gerçekleştirilen ve birçok ülkeyi geride bıraktıklarını ifade eden Eurocup Başkanı Gökhan Hamarat, tüm ekip arkadaşlarının önemli çalışmalarla ciddi bir başarı elde ettiklerini, Türkiye gerçekten Arnavutluk’ta ilgiyle takip edildiğini söyledi.

Burada tüm yarışmacı arkadaşlara, Türk bayrağını dalgalandırmayı başardıkları için tebrik eden Hamarat “Bizlerde orada bulanan Tüm yabancı ülke misafirlerine Bölgemizin ve Hristiyanlığın önemli hac merkezi konumunda bulunan Saint Pierre kilisesini baskısı olduğu tabloları hediye ettik. Arnavutluk’ta yapılan yarışmalarda 5 ayrı dalda 9 kupa kazanan Türkiye ekibi bu mutluluğu hanemize yazıyor ve yeni hedefimiz İtalya’da 5-6 Nisan tarihleri arasında match 2020 internacional yarışmasına hazırlanıyorlar. Yarışma ekibimiz bu yarışmada büyük başarılara imza atacaktır, kesinlikle inanıyorum” diye konuştu.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Eurocop, ekibinde, yeni, hedef, İtalya…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı