ugur okullari - destop
Haber Detayı
08 Temmuz 2020 - Çarşamba 15:46
 
Esnaf Sıkıntılarını Dile Getirdi
Arsuz Esnaf Dayanışma Derneği (ARESDER) tarafından düzenlenen esnaf istişare ve çözüm toplantısında pandemi ve sonrasında esnafların sorunları ve çözüm yolları masaya yatırıldı.
Ekonomi Haberi
Esnaf Sıkıntılarını Dile Getirdi

Arsuz Sahil Sefa Restaurantta gerçekleşen toplantıya, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, Emniyet Müdürü Halil Karabacak Jandarma Komutanı Erkan Karakaş ve kurum müdürleri ile esnaflar katıldı.

ARESDER Başkanı Diyap Gökpınar, “Pandemi döneminde zor şartlar altında hizmet vermeye çalışan veya işletmesi kapanan esnafımızın yanında olan Arsuz Kaymakamamız ve Belediye Başkanımızın bu gün burada aramızda olmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Esnafımızın sorunlarını burada konuşup birlikte çözüme kavuşturacağımıza inancımız sonsuz. ”dedi.

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Arsuz’un Lokomotifi olan Esnafların sorunlarına çözüm noktasında kurum müdürlerimizle beraber her zaman esnafın yanında yer aldıklarını devletin sıcak yüzünü hissettirmeye her zaman devam edeceklerini ifade etti.

Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, Esnafımız ile her zaman bir araya gelmeye çalıştıklarını ilçenin yıllardır süre gelen trafik ve alt yapı gibi sorunların çözümü için büyükşehir belediyesinde çalışmalar devam ettiğini belirtti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Esnaf, Sıkıntılarını, Dile, Getirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı