Haber Detayı
01 Aralık 2019 - Pazar 18:15
 
Eski Mezunlar Emekli öğretmenlerini unutmadı…
İskenderun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Mezunlar ve Öğretmenleri Derneği, 24 Kasım öğretmenler günü münasebetiyle okulun emekli öğretmenlerinden Şule Ataman’ı evinde ziyaret etti.
Yaşam Haberi
Eski Mezunlar Emekli öğretmenlerini unutmadı…

İskenderun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Mezunlar ve Öğretmenleri Derneği Başkanı Selahattin Yitik, yönetim kurulu üyeleri, İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Yusuf Yıldırım’ın da hazır bulunduğu ziyarette emekli öğretmen Şule Ataman’ın evine konuk oldular. Dernek Başkanı Selahattin Yitik, görev süresince binlerce öğrenci yetiştiren ve emekliye ayrılan öğretmen Ataman’ın 24 Kasım öğretmenler gününü kutladı, çiçek taktim etti. 

  
Dernek Başkanı Selahattin Yitik bugün okullarından emekli olmuş, Şule Ataman öğretmenlerini evlerinde ziyaret etmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek “Biz öğrencilerine verdiği emekler için minnet duygularımızı ilettik” dedi.
Emekli eğitimci Şube Ataman da, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla eğitimcilerin, öğrencilerin kendilerini unutmadıkları için onlara teşekkür etti. Konuklarla emekli öğretmen Ataman ile ailesi bir süre karşılıklı sıcak sohbet etme imkanı buldular.  
Kaynak: Editör:
Etiketler: Eski, Mezunlar, Emekli, öğretmenlerini, unutmadı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı