kehribar - logo yanı
Haber Detayı
09 Mayıs 2021 - Pazar 17:07
 
Esin Solist ‘Değdi mi?’ müzik listelerini zorlayacak
Hatay’ın İskenderun ilçesinde yaşayan Esin Solist İstanbul’da katıldığı bir müzik yarışması sonucu fantezi-arabesk tarzı ilk klibini çıkartarak müzikseverlerle paylaşmanın heyecanını yaşıyor.
Magazin Haberi
Esin Solist ‘Değdi mi?’ müzik listelerini zorlayacak

Çocukluğundan beri müzikten hiç kopmayan ev hanımı Esin Solist ağabeyi Engin Çağlar’ın da büyük desteğini alarak müzik kariyeri basamaklarını birer birer atlamak üzere sesini ‘Değdi mi’ adli klibiyle tüm Türkiye’ye duyurmaya çalışıyor.

Uzun yıllar müzikle iç içe ve Fantezi-arabesk tarzı şarkılarda iddialı olan İskenderunlu Esin Solist “Çocukluğumdan buyana abim Engin Çağlar ile beraber müziğin içerisindeyim. Tesadüf eseri gittiğim bir cafede bir şarkı okumuştum. Sonra da bana teklif getirdiler. Orada çalışmaya başladım. Daha sonrasında (‘O bir star’ ses yarışması) platformunda canlı yayına katılarak oradan bir şarkı ve klip kazandım. Buradan onlara da sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

‘Değdi mi’ adlı şarkıyı İstanbul’da stüdyoda okuduğunu belirten Esin Solist “Akabinde klip çekimimiz oldu. Geldik memlekete. Klbim şu anda bütün digital platformlarda yayınlanmakta, hemşherilerimden herkesten desteklerini bekliyorum, esirgemeyeceklerini düşünüyor, desteklerinizi bekliyorum, herkese iyi dinlemeler diliyorum” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Esin, Solist, ‘Değdi, mi?’, müzik, listelerini, zorlayacak,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı