Haber Detayı
18 Temmuz 2020 - Cumartesi 18:54
 
Erzin Yeşilkent’e İstanbul’dan üç genç voleybolcu…
Hatay’ın yeni sezonda TVF Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Liginde mücadele edecek olan Erzin Yeşilkent Spor Kulübü üç genç yıldızı renklerine bağladı. Genç Voleybolcular imzaları İstanbul’da attı.
Spor Haberi
Erzin Yeşilkent’e İstanbul’dan üç genç voleybolcu…

Adil Coşkuner/Erzin

Erzin Kültürünü Koruma, Yaşatma, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin İstanbul'daki dernek merkezinde gerçekleşen törenle Beşiktaş’tan İlker Alican Çakır ve Muhammet Ali Arslan İstanbul Büyükşehir Belediye Spordan Eray Albayrak Dzerekaraç Turuncu-Beyaz formasını bir sezon giymek üzere imza attı. Törene Erzin Yeşilkent Spor Kulübü adına Dernek Başkanı Nabi Hergüner ve sporcularımızın aileleri de katıldı.

İmza töreni sonrasında milli yıldızı Muhammet Ali Arslan U-20 Milli Takımında giydiği 13 Numaralı formayı Dernek Başkanı Nabi Hergüner'e, İlker Alican Çakır Beşiktaş'ta giydiği 10 numaralı formayı Başkan Yardımcısı M. Özgür Yıldırım'a, Eray Albayrak İstanbul Büyükşehir Belediye Sporda giydiği 7 numaralı formayı Başkan Yardımcısı İsmet Çakır'a hediye etti.

Hatay’ı Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Liginde temsil edecek olan Erzin Yeşilkent kulübü renklerine bağladığı üç genç voleybolcu ile takımı güçlendirdi. Yeni sezon hazırlık idmanlarına başlayan takıma yeni transferler de katılarak çalışmalara aralıksız devam edecek olan kulüp, Hatayspor’dan sonra Voleybol 1. Liginde büyük heyecan yaşatacak.      

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erzin, Yeşilkent’e, İstanbul’dan, üç, genç, voleybolcu…,
Yorumlar
Haber Yazılımı