Haber Detayı
27 Temmuz 2019 - Cumartesi 15:06
 
Erzin sporda Karakuş dönemi…
TFF Spor-toto 3. ligde 5. sezonunu yaşayan Erzin Spor, Önder Özbilen başkanlığındaki geçici yönetim teknik direktörlük görevine getirdiği Cüneyt Karakuş takımla ilk idmanını da yaptı.
Spor Haberi
Erzin sporda Karakuş dönemi…

Adil Coşkuner/Erzin

Geçen sezon maddi sıkıntılar yaşayarak ligden düşme potasına kadar gelen Erzin spor, teknik direktör Ersin Aka’yı takımın başına getirerek 9 hafta aldığı başarılı sonuçlarla küme düşmekten kurtulmuş ve sezonu 11. sırada bitirmişti. Sezon sonunda başarılı teknik adam Ersin Aka takımdan ayrıldı.

 

31 Mart yerel seçimleri sonrası Erzin belediye spor adını değiştirerek belediye ibaresini kaldırdı ve Erzin spor olarak yeni sezon için yeni oluşuma gitti. Sezonun başlamasına bir ay kala Önder Özbilen başkanlığında oluşturulan geçici yönetim mevcut futbolcular ve takviyeler yaptı. Ayrıca bir yıllık sözleşme imzaladığı belirtilen teknik direktörlük görevine Cüneyt Karakuş’u getirdi.

 

Teknik Adamı Cüneyt Karakuş ve teknik kadrosuyla birlikte önceki gün takımın oyuncuları ile ilk antrenmanını Erzin stadında gerçekleştirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erzin, sporda, Karakuş, dönemi…,
Yorumlar
Haber Yazılımı