Haber Detayı
21 Ekim 2019 - Pazartesi 10:15
 
Erzin-İskenderun Otobanı Kararnameyi Bekliyor
AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin yayman Erzin- Sarımazı arasında paralı olarak kullanılan otoyolun ücretsiz olacağını açıkladı.
Ekonomi Haberi
Erzin-İskenderun Otobanı Kararnameyi Bekliyor

Erzin-Sarımazı Otobanının ücretsiz olacağını açıklayan AK Parti Milletvekili Hüseyin Yayman önümüzdeki günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ın imzalayacağı kararname ile yürürlüğe gireceğini sosyal medya hesabından duyurdu.

Yayman, Ak Parti’nin Hataylı milletvekilleri olarak ısrarlı takipleri sonrasında sonucu aldıklarını belirterek,”  Hayırlı olsun Cumhurbaşkanımıza ve Bakanımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Otobanın ücretsiz olma kararnamesi çok yakında çıkacak”

LÜTFÜ KAŞIKÇI’DAN TEŞEKKÜR

AK Parti Milletvekili Hüseyin yayman’ın bana teşekkür etmeyi unutmuş sözleri ile otobanın ücretsiz olması konusunda sosyal medya hesabından MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı’da mesaj yayınladı. Kaşıkçı Mesajında ,” Değerli Mv’im Hüseyin Yayman İskenderun otobanın ücretsiz olması ile ilgili bana teşekkür etmeyi unutmuş zaman iş bana düştü. Konuyu TBMM’ne ve ilgili Bakanlığa ilk taşıyanlardan biri olarak tüm Akparti Milletvekillerine ve MV. Sn Suzan Sahin ‘e sonsuz teşekkürler.” Dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erzin-İskenderun, Otobanı, Kararnameyi, Bekliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı