tek okulları


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
07 Şubat 2021 - Pazar 19:04
 
Erzin Gökdere spor sezon hazırlıklarını sürdürüyor…
Hatay’ın Erzin ilçesinin tek futbol takımı olarak 1. Amatör kümede bu sezon mücadele edecek olan Gökdere spor yeni sezon hazırlıklarını yoğun bir tempoda sürdürüyor.
Spor Haberi
Erzin Gökdere spor sezon hazırlıklarını sürdürüyor…

Adil Coşkuner/Erzin

Ülke genelinde pandemi dolayısıyla, BAL (Bölgesel Amatör Ligi) ve Amatör küme maçları iptal edilmiş, yeni sezonun TFF tarafından Mart ayı başında başlamasına karar vermesi ile takımlar Şubat ayında eksiklerin tamamlayarak yeni sezona hazırlanıyor.

Bilindiği üzere maddi imkansızlıktan dolayı geçen sezon ilçenin TFF profesyonel 3. ligde mücadele eden Erzin spor A.Ş. satışı yapılarak İskenderun FK olunca ilçenin tek takımı Gökdere spor kaldı.

Yeni sezona girilinceye kadar kulüpler antrenmanlarla çalışmalarını devam ediyor. Hatay 1. Amatör kümeye yükselen Erzin Gökdere spor da ilçe stadın da Antrenör Ali Kemal Cevheroğlu nezaretinde gerçekleştirdiği sıkı antrenmanlarla yeni sezon hazırlığını sürdürüyor. Antrenmanları Gökdere spor Kulüp Başkanı Erkan Erdem de yakından takip ederek ilçenin tek futbol takımının başarısı için mücadele veriyor.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erzin, Gökdere, spor, sezon, hazırlıklarını, sürdürüyor…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı