SKODA


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
07 Temmuz 2021 - Çarşamba 11:57
 
Erzin’de ülkücüler kan bağışı kampanyası düzenledi
MHP Erzin ilçe teşkilatı, Ülkü Ocakları ve Türk Kızılay’ı Hatay Şubesi işbirliğiyle düzenlenen ‘Kan acil değil, her zaman ihtiyaçtır, Vatanseverlik senin kanında var’ sloganıyla bağış kampanyası gerçekleştirildi.
Yaşam Haberi
Erzin’de ülkücüler kan bağışı kampanyası düzenledi

Adil Coşkuner /Erzin

Hatay’ın ilçelerindeki birçok noktada bulunan merkezler ve düzenlenen kampanyalar ile Hastanelerde ihtiyacı olan hastalara kan yetiştirmeye çalışan Kızılay ekipleri MHP ilçe teşkilatı, ülkü ocaklarının daveti üzerine Erzin’in Cumhuriyet meydanında mobil istasyon kurdu.

 

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı Başkanı Ali Şener yönetim, partililer, Erzin Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Oktay, ülkücülerin de destek verdiği kan bağışı etkinliği Cumhuriyet Meydanında kurulan mobil kan alım istasyonunda yapıldı.

 

Düzenlenen kampanyada kan bağışında da bulunan MHP İlçe Başkanı Ali Şener, böyle anlamlı organizasyona katılım yapan ve destek veren Emniyet Müdürü Atilla Can, ilçe jandarma komutanı Yüzbaşı Ahmet Refik Özsoy’a duyarlılık gösteren partililer ile vatandaşlara kan bağışında bulundukları için teşekkür etti, sağlıklı günler diledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erzin’de, ülkücüler, kan, bağışı, kampanyası, düzenledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı