ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
30 Ekim 2019 - Çarşamba 14:53
 
Erzin’de ‘Cumhuriyet Konseri’
Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 96. Yıl kutlamasında etkinlikleri çerçevesinde Hatay’ın Erzin İlçesinde Savaş Korkmaz gece konseri düzenlendi.
Magazin Haberi
Erzin’de ‘Cumhuriyet Konseri’

Adil Coşkuner

Cumhuriyet Meydanındaki konsere Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Ökkeş Koçak, CHP, MHP ve AK Partili Meclis üyeleri, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Teşkilat başkan adayı Dilek Mert, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erhan Kenanoğlu, İlçe Gençlik Spor Müdürü Hanifi Demirkıran, STK başkanları ve kalabalık vatandaş topluluğu katıldı.

 

Konser öncesi konuşan Belediye Başkanı Elmasoğlu Cumhuriyet’in kurtuluşunun 96. Yıldönümü gecesinde düzenledikleri ‘Cumhuriyet konserine katılarak ilgi gösteren tüm konuklarına teşekkür etti.

 

Erzin Belediyesi THM korosu hocası Recep Coşkun yönetiminde birbirinden güzel Türküler seslendirildi. Konserin son bölümünde ise O ses Türkiye yarışmacısı Savaş Korkmaz sahne aldı ve söylediği günün en güzel türküleriyle konuklara unutulmaz bir gece yaşattı.

Konser sonunda Erzin Belediye Başkanı Elmasoğlu, ilçe spor müdürlüğünün düzenlediği çeşitli spor müsabakalarında dereceye giren sporculara madalyalarını, Savaş Korkmaz’a çiçek takdim etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erzin’de, ‘Cumhuriyet, Konseri’,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı