ugur okullari - destop


Haber Detayı
02 Eylül 2020 - Çarşamba 14:52
 
Erzin Belediye Meclisi 4 gündem maddesiyle toplandı…
Hatay’ın Erzin ilçesinde Belediye Meclisi Ökkeş Elmasoğlu Başkanlığında toplanarak Eylül ayının ilk oturumunu gündemde bulunan 4 maddeyi oy birliğiyle kabul ederek gerçekleştirdi.
Yaşam Haberi
Erzin Belediye Meclisi 4 gündem maddesiyle toplandı…

Adil Coşkuner/ERZİN

Erzin Belediye Meclisi toplantısına Cumhuriyet Halk Partisi’nden 6, AK Partiden 2, Milliyetçi Hareket Partisinden de 2 Belediye Meclis üyesi katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından Erzin Belediye Meclisi Eylül ayının ilk oturumunda gündemde bulunan 4 maddeyi görüşmeye açtı.

BURNAZ TESİSLERİ HİZMETE GİRECEK

Bu arada Hatay Valiliğinde yapılan protokolle Burnaz’a yapılan tesislerin işletmesini devralan Erzin Belediyesi Başkanı Ökkeş Elmasoğlu, bu yaz sezonu bir ay da olsa hizmete açmak istediklerini söyledi.

Bölgede yaz sezonun ekim sonuna kadar devam ettiğini belirten Elmasoğlu, “Vali bey Burnaz tesislerinin en azından antrenman maksadıyla açılmasını istedi. Bilindiği üzere havalar böyle giderse yaz ekim sonuna kadar devam eder. Biz de bir, bir buçuk ay da olsa tesislerde vatandaşımıza hizmet vereceğiz. Ayrıca burada Jandarmanın da güvenliğin sağlanmasında görev alması gerekiyor” diye konuştu.  

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erzin, Belediye, Meclisi, 4, gündem, maddesiyle, toplandı…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı