Haber Detayı
11 Eylül 2019 - Çarşamba 16:44
 
Eryılmaz’dan okullara zeka oyun seti
2019–2020 Eğitim Öğretim yılının başlaması ile birlikte Samandağ Belediyesi tarafından tüm İlkokullara ulaştırılmak üzere, öğrencilerin oynayabilecekleri Zeka Oyun Setleri hediye ediliyor.
Eğitim Haberi
Eryılmaz’dan okullara zeka oyun seti

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, ilçemiz sınırları içerisinde bulunan Akdeniz İlkokulu, Cumhuriyet İlkokulu ve Turgut reis Anaokullunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerin İlköğretim Haftasını kutladı ve Zeka Oyun setlerini öğrencilere kullandırılmak üzere okul idarecilerine teslim etti.

Samandağ Belediye Başkanı Eryılmaz İlköğretim Haftası dolayısıyla Akdeniz, Cumhuriyet ve Turgut reis okullarını ziyaret ettiklerini belirterek “Elimiz boş gitmedik, öğrencilerimize meyve suyu, kek, trafikte öğreniyorum kitabı ve okullarımızda tüm öğrencilerimizin oynayabileceği Zeka Oyun Seti dağıttık” dedi.

Tüm mahallelerdeki okullara dağıtımı yapılacak Zeka Oyun Setiyle öğrencilerin eğlenerek öğrenme fırsatı yakalamış olacağının altını çizen Başkan Eryılmaz “Bende öğrencilik yıllarımı hatırladım çocuklarla, konuştuk, güldük, yaptıkları resimleri gösterdiler. Bu vesileyle bir kez daha 2019-2020 Eğitim Öğretim yılının ülkemize hayırlı olması temennisiyle “İlköğretim Haftası”nı kutluyor, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimize başarılı ve mutlu bir yıl diliyorum” diye konuştu.    

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eryılmaz’dan, okullara, zeka, oyun, seti,
Yorumlar
Haber Yazılımı