tek okulları


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
25 Haziran 2021 - Cuma 17:04
 
Erdoğan “Çakılı bir çivi, atılan bir adım yok…”
Hatay’da halka hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yerel yönetimi eleştirerek, “Çakılı bir çivi, atılan bir adım yok! Maalesef ana arterler bıraktığımız yerlerde kalmış, ama biz yola devam ediyoruz” dedi.
Siyaset Haberi
Erdoğan “Çakılı bir çivi, atılan bir adım yok…”

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan açılışı yapılacak Stadyum önünde toplanan kalabalığa kısa bir konuşma yaptı. Halkı selamlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, başta Hatay Şehir Stadı olmak üzere birçok açılışları, bunun yanında barajlarla, birçok spor tesislerle Hatay’ı çok daha farlı yerlere getirmenin adımlarını attıklarını söyledi.

2023’e Hataylının hazır olup olmadığını soran Erdoğan aldığı ‘hazırız’ cevabı üzerine “İnşallah Hatay’da 2023 bir değişim, bir dönüşüm yılı olacak mı? Sizin bu haykırışlarınız zaten bunu gösteriyor” dedi.

Hatay’da yerel yönetimi de eleştiren Erdoğan “Şimdi gelirken görüyorum, maalesef çakılı bir çivi yok, atılan bir adım yok! Maalesef ana arterler bıraktığımız yerlerde kalmış. Ama biz yola devam ediyoruz. İşte arkamda 26 bin 600 kapasiteli Hatay şehir stadı. Biz eserlerimizle konuşuyoruz. Hemen şurada Hatay spor salonu o da bitiyor. Sizler bizim yanımızda oldukça, bilesiniz ki Hatay çok daha iyi günlerle kucaklaşacak. Amik ovası sürekli taşkınlar altındaydı. Amik ovasını da bu taşkınlardan elhamdülillah bu taşkınlardan kurtardık mı? Şimdi inşallah yeni barajlar ve kapalı su dağıtım sistemleriyle beraber inşallah su sıkıntılarını tamimiyle de çözme noktasına geliyoruz. Bu ülkede Hatay nasıl ki işgalin özellikle acısını, özgürlüğün tadını, vatan hasretinin ne demek olduğunu çok iyi bilir, işte biz de bunu çok iyi bilen Hatay’a hizmet etmek ne demek olduğunu çok iyi biliriz. Yapacağımız çok şey var” diye konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erdoğan, “Çakılı, bir, çivi,, atılan, bir, adım, yok…”,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı