kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
21 Ocak 2022 - Cuma 11:43
 
Erdoğan “Çabuk Toparlanmalıyız”
Aytemiz Alanya karşısında oynadıkları futbolun ve aldıkları sonucun tam bir hayal kırıklığı olduğunu belirten Atakaş Hatayspor’un Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, çabuk toparlanmaları gerektiğinin altını çizdi.
Spor Haberi
Erdoğan “Çabuk Toparlanmalıyız”

Karşılaşma sonrası maçın değerlendirmesini yapan ve yenilginin tek sorumlusunun da kendisinin olduğunu vurgulayan Teknik Direktör Erdoğan, “Böyle bir skordan sonra konuşmak kolay olmuyor ama buda işin bir parçası. Futbolda nasıl 4 gün önce nasıl galibiyeti kutluyorsak, onun tadını çıkartıyorsak, bugünde tam tersi. İnanılmaz bir hayal kırıklığı çok büyük bir üzüntüsü” dedi.

 

MAĞLUBİYETİN SORUMLUSU BENİM

ALANYASPOR’U DA TEBRİK EDİYORUM

Bu mağlubiyetin sorumluluğunu üzerine alan Teknik adam Erdoğan “Takım bu kadar kötü bir performans sergiliyorsa. Bu kadar gol yiyorsa başta sorumlusu benim. Hepimiz oturacağız bu mağlubiyetin değerlendirmesini yapacağız. Hatalarımızı göreceğiz, hatalarımızla yüzleşeceğiz ve buna bir çare bulmaya çalışacağız. Tek şansımız, çok yakın bir zamanda kendi evimizde oynayacağımız Rize maçı, bu maç için çok çabuk toparlanmamız lazım. Oyuncularımın hepsi üzgün kimse böyle bir skoru ve oyunu beklemiyordu. Alanyaspor’u da tebrik ediyorum. Haklı bir galibiyet elde ettiler” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erdoğan, “Çabuk, Toparlanmalıyız”,
Yorumlar
Haber Yazılımı