ugur okullari - destop


Haber Detayı
26 Ekim 2020 - Pazartesi 16:50
 
Engelsiz Atölyesi kursiyerlerine tekne gezi
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Engelsiz Atölye kursiyerleri için düzenlediği gezi teknesiyle ‘mavi tur’da birlikte keyifli dakikalar yaşadı.
Yaşam Haberi
Engelsiz Atölyesi kursiyerlerine tekne gezi

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, düzenlemiş olduğu sosyal ve kültürel çalışmalar ile toplumun her kesiminden bireylerin takdirini alıyor. Körfezde tekne turunda eğlenen biri görme engelli olmak üzere yaklaşık 35 özel birey Başkan Fatih Tosyalı’nın ‘Mavi Tur’ etkinliğine konuk oldular. Başkan Tosyalı, teknede tüm özel bireyler, öğretmen ve velilerle yakından ilgilendi. Tekne turu düzenleyerek özel konuklarına muhteşem bir gün geçirmelerini sağlayan Başkan Tosyalı, “Sevgi her engeli aşar, sevginin yenemeyeceği engel yoktur, sözünden yola çıkarak, özel eğitime ihtiyacı olan bireylerle ilgili tüm sorumluluklarını yerine getirmek gayretinde olduk” dedi.

Teknede yapılan müzik yayınıyla birlikte keyifli vakit geçirildi şarkılara eşlik edildi, çiftetelli oynandı. Kaptan dümenin başına geçen özel konuklardan birine, Başkan Tosyalı da eşlik edince keyifli diyaloglar yaşandı.

Başkan Tosyalı, her zaman tekne gezisi başta olmak üzere her türlü aktivite için hazır olduklarını da sözlerine ekledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Engelsiz, Atölyesi, kursiyerlerine, tekne, gezi,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı