kehribar - logo yanı
Haber Detayı
20 Ocak 2021 - Çarşamba 08:17
 
En Yüksek Sıcaklık 8 Derece
Meteoroloji'nin paylaştığı son verilere göre yurdun büyük bir bölümü yağışlı olacak. Hatay bölgesi yağmurlu ve sağanak yağışlı görünürken İskenderun’da günün en yüksek sıcaklığı 8 dedece gece ise 1 derece öngörülüyor.
Yaşam Haberi
En Yüksek Sıcaklık 8 Derece

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; ülkemizin kuzey ve doğu kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun güney doğusu, Güneydoğu Anadolu'nun güneyi, Zonguldak, Bartın, Karabük, Ordu, Bingöl, Erzurum, Iğdır çevreleri ile Kastamonu'nun kıyı kesimlerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı, Hatay çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. İç ve doğu kesimlerde kuvvetli buzlanma ve don, kıyı kesimlerde hafif don olayı ile birlikte yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

Hava sıcaklığının mevsim normallerinin altında seyredeceği belirtilirken İskenderun’da bir haftalık hava durumunda Çarşamba günü yağışlı diğer günler parçalı bulutlu ama mevsim normallerinin altında hava sıcaklığı hissedilecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: En, Yüksek, Sıcaklık, 8, Derece,
Yorumlar
Haber Yazılımı