ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
10 Temmuz 2019 - Çarşamba 14:46
 
En İyi Künefe Atan Gelsin
Hatay Büyükşehir Belediyesi en iyi künefe atma yarışması düzenledi. Kendine güvenen ben iyi atarım diyenler yarışmaya katılabilecekler.
Magazin Haberi
En İyi Künefe Atan Gelsin

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Hatay’ın UNESCO tescilli lezzetlerini ulusal ve uluslararası düzeyde tanıtmak ve gelecek nesillere mutfak kültürünü aktarmak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenliyor.

HBB bu kez Hatay’ın eşsiz lezzetlerinden olan künefe ile ilgili önemli bir yarışma etkinliğine imza atıyor. Düzenlenecek olan yarışmada künefe atma konusunda kendine güvenen vatandaşlar hünerlerini sergileyebilecek. HBB yetkilileri 23 Temmuz Salı günü Antakya Atatürk Parkı’nda gerçekleştirilecek ‘En İyi Künefe Atma Yarışması’na ön başvuru için son günün 19 Temmuz Cuma günü olduğunu duyurdu. ‘Künefe atma konusunda en iyi benim’ diyen vatandaşlar müracaatlarını HBB Ana Hizmet Binası içerisindeki Halkla İlişkiler Birimi’ne yapabilecek.

Yarışmada künefeyi en başarılı şekilde atarak birinci olan kişiye çeyrek altın, ikinci ve üçüncü olan vatandaşlara ise hediye çeki takdim edilecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: En, İyi, Künefe, Atan, Gelsin,
Yorumlar
Haber Yazılımı