ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
16 Ocak 2021 - Cumartesi 09:29
 
En Hızlı Büyüyenler Listesinde Yer Aldı
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Yönetim Kurulu Üyeleri, Türkiye'nin en hızlı büyüyen ilk 100 şirketi 2020 listesinde yer alan Akdeniz Entegre Gıda San. A.Ş. ve Harbiye Piliç Dış Ticaret Ltd. Şti. sahibi Antakya OSB Başkanı Tahsin Kabaali’ni ziyaret ederek tebrik ettiler.
Ekonomi Haberi
En Hızlı Büyüyenler Listesinde Yer Aldı

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; Pandemi döneminde olmamıza rağmen,  Türkiye genelinde ilimizde faaliyet gösteren firmalarımızın böylesi önemli başarılar elde etmesi göğsümüzü kabartıyor diyerek,”  Hatay bölgesinde istihdam, üretim ve yatırım yapan iş insanlarımızı ve sizleri tebrik ediyoruz” dedi.

  İş insanı Antakya OSB Başkanı Tahsin Kabaali ise ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getirerek, “Akdeniz Entegre Gıda San. A.Ş. 56’ncı, Harbiye Piliç Dış Ticaret Ltd. Şti.’miz 59’ncu sırada yer aldı. Türkiye'nin en hızlı büyüyen ilk 100 şirketi 2020 listesinde firmalarımızın yer alması Hatay adına bizler için gurur kaynağı oldu” diyerek şunları söyledi:

“Şu anda 28 ülkeye ihracata ulaştık. Hedefimiz şirkete Ar-Ge Merkezi kazandırmak Markamızı Uluslararası anlamda markalaştıracağımıza inanıyoruz. Bu yönde atılımlarımız ve çalışmalarımız devam ediyor. Amacımız Bu bölgeden uluslararası bir gıda markası çıkartmayı hedefliyoruz. Bu başarıda emeği geçen ve katkı sağlayan çalışma arkadaşlarımıza ve paydaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz”

    İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ziyaretin anısına, İş insanı Antakya OSB Başkanı Tahsin Kabaali’ne plaket takdim etti.

Ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Muhasip Üye Gassan Kuran ve İTSO Yönetim Kurulu Üyesi Müfit Tennioğlu yer aldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: En, Hızlı, Büyüyenler, Listesinde, Yer, Aldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı