kehribar - logo yanı
Haber Detayı
08 Nisan 2021 - Perşembe 13:19
 
Emniyet Müdürü Kalkan’dan İskenderun.Org’a ziyaret…
Hatay’ın Arsuz ilçesinin çalışkan ve başarılı Emniyet Müdürü Dinsever Dinçer Kalkan kentin ilk haber portalı İskenderun.Org ile Sektörel ekibine nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Yaşam Haberi
Emniyet Müdürü Kalkan’dan İskenderun.Org’a ziyaret…

Arsuz İlçe Emniyet Müdürü Dinsever Dinçer Kalkan’ı İskenderun.Org ve Sektörel Dergi imtiyaz sahibi Ufuk Aktuğ, İskenderun.org yazı işleri müdürü Halit Sapmaz, Sektörel Dergi Genel Yayın Yönetmeni Necati Yıldız, Sektörel Dergi Yazı işleri Müdürü İdris Aydoğan, Sayfa sekreteri ve teknik sorumlu Halit Tunç ve Cuma Keseroğlu haber merkezinde konuk etti.

Arsuz İlçe Emniyet Müdürü Dinsever Dinçer Kalkan ile uzun zamandır birlikte çalışmanın mutluluğunu ifade eden İskenderun.org ekibi, İskenderun’da polis memuru olarak göreve başladığı günden, yıllar sonra yeniden İlçeye Müdür yardımcısı olarak atanmasına, Hatay’da Kırıkhan ve il merkezinde de görev yapması, ardından geçen yıl Temmuz ayında Arsuz’a atanışına kadar geçen süreçte başarılı çalışmalarını hep yakından takip ettiklerini iletti.

Arsuz İlçe Emniyet Müdürü Dinsever Dinçer Kalkan da, İskenderun.org ekibinde bulunan gazeteci arkadaşlarını uzun yıllardır yakından tanıdığını, bugüne kadar doğru habercilikten taviz vermeden ve sapmadan sürdürdüklerini belirterek ekibi kutladı.

Arsuz İlçe Emniyet Müdürü Dinsever Dinçer Kalkan ile İskenderun.Org ekibi karşılıklı geçmişten bugüne eski günleri, anıları yad etti, bir süre çok samimi sohbet etme imkanı buldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Emniyet, Müdürü, Kalkan’dan, İskenderun.Org’a, ziyaret…,
Yorumlar
Haber Yazılımı