Haber Detayı
25 Ekim 2019 - Cuma 10:36
 
Emniyet Müdürü Güneş’ten başarıya takdir…
Hatay’ın İskenderun İlçesinde göreve başlayalı kısa bir süre olmasına karşın gerçekleştirdiği ‘Güven ve huzur’ denetimleriyle dikkat çeken Emniyet Müdürü Nevzat Güneş özveri ile başarıyı takdirle ödüllendirdi.
Yaşam Haberi
Emniyet Müdürü Güneş’ten başarıya takdir…

Halkın huzuru ve güvenliği için yoğun bir mesai harcayan, özveriyle çalışan polisleri teşekkür belgesiyle takdir eden İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş makamda gerçekleşen törende personeline teşekkür etti.

İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Devlet için yapılan özverili çalışmaların takdir edilmesinin başarı çıtasını yükselttiğine inandığını ifade ederek “Bu nedeniyle başarılı çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyorum” dedi.

Mülki amiri olarak İlçe Kaymakamı İskender Yönden’in de yapılan çalışmaları yakından takip ettiğini vurgulayan İlçe Emniyet Müdürü Güneş  “Bu konuda çalışan ve halkının huzuru ve güveni için çaba harcayan personele takdir belgesi verilmesi konusunda bizlere talimat verdi. Sizler devletine bağlı ve halkının huzuru için çalışan meslektaşlarımı canı gönülden kutluyorum” diye konuştu.

Emniyet teşkilatının, görev yapan polislerin bir tek amacının olduğunu sözlerine ekleyen İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş “Devletimizin şanını en üst seviyede tutarken, vatandaşlarımızın mal ve can güvenliği içinde var gücümüzle çalışacağız. Tüm emniyet teşkilatımız çalışmalarını sürdürüyor. İnşallah her değerlendirme sonrasında polislerimizi ödüllendireceğiz. Takdir edilmek manevi olarak görev yapana özgüven, moral ve çalışma azmini yükseltir” şeklinde konuştu.

Çalışmalarında başarılı bulunan aralarında motorize yunus ekipleri ve bekçilerin de bulunduğu 10 memura takdir belgesi İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş tarafından takdim edildi.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Emniyet, Müdürü, Güneş’ten, başarıya, takdir…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı