Haber Detayı
21 Ekim 2019 - Pazartesi 16:46
 
Emniyet Müdürü Güneş’e gazetecilerden ziyaret…
İskenderun’da ‘huzur ve güvenlik’ denetimleriyle tüm halkın takdirini toplayan ve suçlularla mücadeleyi asla elden bırakmayan İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’e gazeteciler hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
Yaşam Haberi
Emniyet Müdürü Güneş’e gazetecilerden ziyaret…

Bölgenin ilk internet haber portali İskenderun.Org haber portali ile SEKTÖREL Ekonomi Dergisi İmtiyaz sahibi ve DHA (Demirören Haber Ajansı) İskenderun temsilcisi Ufuk Aktuğ, İskenderun.Org Editörü ve yazı işleri Müdürü Halit Sapmaz, Güney Gazeteci Haber Müdürü Cuma Keseroğlu İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’i makamında ziyaret etti.

 

Bir süre önce göreve başlayan İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’e ‘hayırlı olsun’ dileklerini ileten gazeteciler, göreve geldiği günden buyana yapılan çalışmaları yakından takip ettiklerini, başarılı çalışmaların halktan güzel tepkiler aldığını aktardılar.

 

Gazetecilerin yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş “Halkımızın mutluluğu için gece gündüz çalışmak durumundayız. Emniyet teşkilatı olarak insanlarımızın huzuru ve mutluluğu için çalışmalarımıza 24 saat esasına göre çalışıyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Emniyet, Müdürü, Güneş’e, gazetecilerden, ziyaret…,
Yorumlar
Haber Yazılımı