Haber Detayı
25 Temmuz 2019 - Perşembe 11:19
 
Elmasoğlu: “Erzin’i Birlikte Büyüteceğiz”
İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Erzin Belediye Başkanı Av. Ökkeş Elmasoğlu tarımı sanayisi, ekonomisi ve turizmiyle ilçeyi birlikte büyüteceklerini söyledi.
Siyaset Haberi
Elmasoğlu:  “Erzin’i Birlikte Büyüteceğiz”

24 Temmuz Basında Sansürün kaldırılışının yıldönümü nedeniyle İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’nin konuğu olan Erzin Belediye Başkanı Av. Ökkeş Elmasoğlu, Başkan Veysel Cıncık ve yönetim kurulu üyeleri tarafından ağırlandı. Erzin Organize Sanayi Bölgesi’nin tapusunu aldıklarını belirten Av. Ökkeş Elmasoğlu, ilçe narenciye üreticisinin önünü açmak için de belediyenin de ortak olduğu bir şirket kurduklarını söyledi.

 

Bir yanı sanayi, diğer yanı liman ve narenciye bahçeleriyle birlikte, şifalı suların bulunduğu ilçenin kalkınması için hamle yapacaklarını belirten Av. Ökkeş Elmasoğlu, borç yükü nedeniyle kısıtlı imkanlarla hizmet üretmeye çalıştıklarına dikkat çekti.

 

Bölgenin lokomotif gücü İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’nin tüm bölge halkının, kurum ve kuruluşların sesi olmayı sürdüreceğini ifade eden Başkan Veysel Cıncık, Erzin’e yapacağı hizmetler ve sorunlarının duyurulmasında Başkan Ökkeş Elmasoğlu ve ekibinin yanında olacaklarını vurguladı.

 

ELMASOĞLU'NDAN KAYMAKAM YÖNDEN’E ZİYARET

Belediye Başkanı Av. Ökkeş Elmasoğlu İskenderun’da ayrıca Erzin’in de eski Kaymakamı olan İskenderun Kaymakamı İskender Yönden'e de nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

 

Kaymakamlık makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Elmasoğlu, misafirperverliğinden dolayı Kaymakam İskender Yönden'e teşekkür etti.

 

Kaymakam Yönden de nezaketinden dolayı Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu'na teşekkür ederek, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçimlerine katılması ve Erzin halkımızın takdir ve teveccühleriyle Belediye Başkanı olarak seçilmesinden dolayı tebrik etti, başarılar diledi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Elmasoğlu:, , “Erzin’i, Birlikte, Büyüteceğiz”,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı