kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
31 Ağustos 2021 - Salı 13:38
 
Elbistan Off-Road şenliklerinde İskenderun başarısı…
Elbistan Belediyesi ile Elbistan Doğa Sporları ve Off-Road Kulübü tarafından düzenlenen Elbistan Off-Road Şenliklerinde S-1 klasmanında İskenderun Off-Road Kulübü'nden Murat Sever birinci oldu.
Spor Haberi
Elbistan Off-Road şenliklerinde İskenderun başarısı…

Elbistan Belediyesi ile Elbistan Doğa Sporları ve Off-Road Kulübü tarafından düzenlenen Elbistan Off-Road Şenlikleri, Kahramanmaraş'ta parkur yarışlarıyla sona erdi. Türkiye'nin 30 ilinden 50 araçla kente gelen 200 sporcu, Kalealtı Mahallesi Ekinözü yol ayrımında hazırlanan özel parkurda yarıştı.

Renkli görüntülere sahne olan şenlikte, S-1 klasmanında İskenderun Off-Road Kulübü'nden copilot Okan Keskin Murat Sever, S-2 klasmanında Niğde Off-Road Kulübü'nden Bülent Özer, S-3 klasmanında Beyşehir Off-Road Kulübü'nden Caner Bal ve S-4 klasmanında da Tokat Safari Kulübü'nden Mustafa Asker birinci oldu.

Yarışlarda dereceye giren sporculara ödülleri, Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz tarafından verildi. S-1 klasmanında birinci olan Murat Sever, başarılı bir yarışın ardından dereceye girmenin kendisini sevindirdiğini söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Elbistan, Off-Road, şenliklerinde, İskenderun, başarısı…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı