Haber Detayı
04 Haziran 2020 - Perşembe 15:24
 
Ekskavatörün apartmana çıkarılışı merakla izlendi!
Hatay’ın İskenderun İlçesi İsmet İnönü (Fener Caddesi) üzerinde iş makinesi ekskavatörün 6 katlı bir binanın üzerine yıkım çalışması vatandaşlar tarafından merakla izlendi.
Yaşam Haberi
Ekskavatörün apartmana çıkarılışı merakla izlendi!

Birbirine bitişik apartmanların arasındaki bir bina yıkım çalışmaları için içi boşaltıldı. Her iki yanında apartman bulunan içerisinde ikamet edenlerin bulunduğu, yıkım için binanın terasına ekskavatör çıkarılması için hazırlık yapıldı. Kentin en işlek caddelerinden biri olan Fener Caddesine önce ekskavatör getirildi, ardından iki dev vinç yanaştırıldı. Bu anları ise yıkımı yapılacak binanın etrafındaki apartmanın sakinleri balkondan, vatandaşlar ise kaldırımda merakla izledi.   

 

Eski binaların yıkımı yıllardır balyozla ve insan gücüyle yapılan İskenderun’da bir apartmanın terasına dev iş makinesinin çıkarılmasına vatandaşlar tanıklık etti. Bir yıkım firması tarafından gerçekleştirilen çalışmada ekskavatörün binaya çıkarılma aşamasını vatandaşlar pür dikkat izledi. İlk kez görenler çalışmayı şaşkın bakışlarla takip etti, kimi de cep telefonuyla bu anları kaydetti.

 

İskenderun’da bu tarz yıkım çalışmasını gerçekleştiren firma iş makinesini dev vinçlerle altı katlı binanın terasına büyük bir dikkat ve titizlikle çıkarmayı başardı. İki yanı apartman olan binanın yıkım çalışmasını vinçlerle terasa çıkartılan ekskavatör, yukarıdan zemine doğru gerçekleştirecek.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ekskavatörün, apartmana, çıkarılışı, merakla, izlendi!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı