Haber Detayı
29 Kasım 2019 - Cuma 18:24
 
Ekrem Coşkun Döner İskenderun’da
Merkezi Konya’da olan ve ülke genelinde 250 noktada bulunan Ekrem Coşkun Döner, düzenlenen törenle İskenderunluların hizmetine girdi.
- Haberi
Ekrem Coşkun Döner İskenderun’da

Türkiye genelinde şubeleşen, ‘Ne yediğini bilmek herkesin hakkı’ sloganıyla Konya’da 7 yıl önce ala carte olarak sektöre giriş yapan Ekrem Coşkun Döner, ekspres sistemine girerek büyümenin ilk atağını gerçekleştirdi.

 

Bu süre içerisinde 250 şubeye ulaşan Ekrem Coşkun Döner’in İskenderun’daki mekanının açılışına İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, belediye başkan yardımcıları ve davetliler katıldı.

 

Açılış öncesinde Hatay Büyükşehir Belediyesi Mehter Takımı ile sema ekibi davetlilere unutulmaz bir gösteri sundu. Gösteriye ilgi gösteren vatandaşların yoğunluğu Şehit Pamir Caddesi’nde zaman zaman trafiğin aksamasına yol açtı.

 

Duanın ardından açılış kurdelesini hayırlı olması dilekleriyle kesen Başkan Fatih Tosyalı ve beraberindekiler, salondaki vatandaşlarla tek tek tokalaştı.

Ekrem Coşkun Döner’in ikramını alan Başkan Tosyalı ve davetliler, yaprak dönere tam not verdi. Marka ile ilgili olarak bilgi veren Ekrem Coşkun Döner’in İskenderun sorumlusu Ahmet Yardımcı, vatandaşa sadece et verdiklerini dile getirerek, menü ve fiyatlar hakkında da bilgiler verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ekrem, Coşkun, Döner, İskenderun’da,
Yorumlar
Haber Yazılımı