ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
05 Eylül 2019 - Perşembe 16:01
 
Eğitime Destek Konseri
Arsuz İş insanları Derneği’nin geleneksel hale getirdiği Eğitime Destek etkinliğinde Rubato konser verdi.
Magazin Haberi
Eğitime Destek Konseri

Garaj Bar’da düzenlenen Rubato konserine, eğitim gönüllerinin ilgisi oldukça yoğundu. Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İTSO Başkanı Levent Yılmaz, ATSİAD Başkanı Yusuf Yılmaz, İTSO Yönetim Kurulu Üyesi Selma Yılmaz, İGC Başkanı Veysel Cıncık ve daha birçok sivil toplum kuruluşu başkan ve temsilcileri Rubato konserine ilgi gösterdi.

Arsuz İşinsanları Derneği (ARİAD) Başkanı Adnan Ağır, her yıl verdikleri burs miktarını Bin 500 liradan Bin 750 liraya çıkardıklarını belirterek, gerçek ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına burs verdiklerini söyledi.

Rubato Grubunun solisti Özer Arkun eğitime verilen önem ve desteğe teşekkür ettikten sonra, kadın cinayetlerindeki artışa vurgu yaptı ve eğitimle bu sorunların aşılacağını söyledi.

Rubato Konseri, yüzlerce kişinin eşlik etmesiyle renkli görüntülere sahne oldu.Birbirinden güzel şarkılarını seslendiren Rubato, Arsuz’da sıcak yaz gecelerinin son günlerini serinleterek muhteşem bir gece yaşattı.

Konser sonrasında Eğitime destek veren birçok kurum ve kuruluşa plaketleri ARİAD Başkanı Adnan Ağır tarafından verildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eğitime, Destek, Konseri,
Yorumlar
Haber Yazılımı