ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
29 Kasım 2019 - Cuma 12:29
 
Eğitimciler hallerini Tiyatroya taşıdı…
Arsuz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı öğretmenlerden oluşan tiyatro grubu, hazırlıklarını tamamladıkları “Ahval-i Tedrisat” adlı tiyatro oyununu sahneye koydu.
Kültür Haberi
Eğitimciler hallerini Tiyatroya taşıdı…

TEK Kampüs Okulları Salonunda gerçekleştirilen tiyatro oyununu Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan, İlçe Emniyet Müdürü Halil Karabacak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Dönmez, Belen İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Ayvazoğlu, Arsuz Belediye Başkanvekili Faik Çekin, şube müdürleri de izledi.

 

TEK Kampüs Okulları Kurucusu Yılmaz Tunç, öğretmenler ve çok sayıda davetlinin ilgiyle izlediği, öğretmenlerin rol alarak sahnelediği ‘Ahval- Tedrisat’ adlı tiyatro oyununda öğrenci veli, öğretmen ve şube müdürleri arasındaki trajikomik olaylar konu edildi. Salonu dolduran izleyiciler, sahnelenen tiyatro oyununu büyük bir ilgiyle izlerken, rol alan öğretmenlerin performansı da büyük alkış aldı.

 

Etkinlikte ayrıca, emekli olan öğretmenlere hizmet belgeleri, protokol üyeleri tarafından verildi. Program sonunda söz alan Arsuz İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Dönmez, gösteride emeği geçenlere ve tüm izleyenlere teşekkür ederek destek verenlere de çiçek takdim etti. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eğitimciler, hallerini, Tiyatroya, taşıdı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı