Haber Detayı
02 Haziran 2020 - Salı 12:05
 
Eğitim Mühendisi kanalında eğitimi konuşacaklar…
KİGA Dorf sahibi Burçak Çetin, Eğitim ve kariyer Uzmanı Klinik Psikolog Yasin İkizoğlu, Nöroloji Uzmanı Bülent Madi ile birlikte ‘Eğitim Mühendisi’ kanalından Facebook-youtube’den canlı söyleşiye katılacak.
Eğitim Haberi
Eğitim Mühendisi kanalında eğitimi konuşacaklar…

Eğitim Mühendisi sosyal medya hesabı üzerinden Nöroloji uzmanı Bülent Madi ve Eğitim ve kariyer Uzmanı Klinik Psikolog Yasin İkizoğlu ile her şehirden bir okul ile ortak canlı yayın gerçekleştirilecek.

KİGA Dorf sahibi Burçak Çetin, eğitim alanında önemli bilgilerin paylaşılacağına inandığı ‘Eğitim Mühendisi’ adı altında düzenlenecek canlı yayın söyleşi talebini sevinçle kabul ettiğini söyledi.

Eğitimci Burçak Çetin, canlı söyleşide karışık ve anlaşılması zor olarak görülen öğrenme&Beyin konusunda bilgiler sunacağını belirterek “Öğrenme sürecinin doğumdan önce başlayan bir süreç olduğu ve hayatımız boyunca öğrenmenin beyinde nasıl gerçekleştiği, kalıcı öğrenme için beynimizi nasıl kullanmalıyız? Kokunun ve hareketin sınıf ortamında öğrenme üzerindeki etki ve beyin uyumlu okul nasıl olmalıdır? Gibi merak edilecek konulara yanıtlar aranacak” diye konuştu.

‘Eğitim Mühendisi’ adı altında Facebook ve youtube’den canlı olarak 3 Haziran 2020 saat 21.21’de yayınlanacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eğitim, Mühendisi, kanalında, eğitimi, konuşacaklar…,
Yorumlar
Haber Yazılımı