Haber Detayı
21 Temmuz 2020 - Salı 18:34
 
Eğitim Bir-Sen en yakın sendikaya 256 fark attı…
Eğitim Bir-Sen İskenderun Şube Temsilcisi Hikmet Altınsöz, eğitim camiasında tercih edilmenin gururunu yaşadıklarını belirterek üye sayısında en yakın sendikaya 256 fark attıklarını açıkladı.
Eğitim Haberi
Eğitim Bir-Sen en yakın sendikaya 256 fark attı…

Şube Temsilcisi Hikmet Altınsöz, üyeleri için kazanım odaklı ve ilkeli sendikacılığın nasıl yapılacağını gösteren ve temel değerlerden taviz vermeyen İskenderun Eğitim Bir Sen olarak önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda yetkilerini pekiştirdiklerini söyledi. 

Bugün imzalanan mutabakata göre en yakın sendikaya tam 256 (İki Yüz Elli Altı) fark atarak farkı yeniden tescillediklerini vurgulayan Eğitim Bir-Sen İskenderun Şube Temsilcisi Hikmet Altınsöz, “Bu başarıda büyük emeği bulunan ve bizlere yetkiyi layık gören değerli üyelerimiz başta olmak üzere, okul temsilcilerimize ve bu süreçte gönül sendikacılığı yaparak fedakâr bir şekilde emek veren Yönetim Kurulu üyelerimize sonsuz teşekkür ediyoruz. Üyelerine değer veren, onların hakkını her platformda savunan İskenderun Eğitim Bir Sen yönetimi olarak bundan sonra da eğitimcilerimizin haklarını korumak ve onlar için daha fazla kazanım sağlamak adına var gücümüzle çalışacağız.  Daha yapacak çok işimiz var. Biz birlikte güçlü, etkili ve büyük bir aileyiz” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eğitim, Bir-Sen, en, yakın, sendikaya, 256, fark, attı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı