ugur okullari - destop
Haber Detayı
12 Kasım 2019 - Salı 18:12
 
Eczacı Teknisyenlerinden Ceritbinmez’e ziyaret…
İskenderun Eczane Teknisyenleri Derneği Başkanı ile yönetim kurulu üyeleri özel Palmiye Hastanesi’nin yeni sahipleri Ceritbinmez ailesi adına Yönetim Kurulu Başkanı Atıf Ceritbinmez’i ziyaret etti.
Sağlık Haberi
Eczacı Teknisyenlerinden Ceritbinmez’e ziyaret…

Eczacı Teknisyenleri Derneği Başkanı Cemal Çelik ile yönetimini konuk eden Özel Palmiye Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Atıf Ceritbinmez’e Başhekim Dr. Yılmaz Şahutoğlu da eşlik etti.

Hastanenin yeni sahipleri Ceritbinmez ailesine ‘hayırlı olsun’ dileklerini ileten İskenderun Eczane Teknisyenleri Derneği Başkanı Cemal Çelik “Kurulduğu günden buyana verdiği sağlık hizmetiyle öncelikle kent halkının teveccühünü kazanan Palmiye hastanesi ile derneğimiz üyeleri arasında da yapılan protokolle en iyi hizmeti almaktan mutluyuz. Derneklerine ve üyelerine göstermiş oldukları ilgiden dolayı başta Özel Palmiye Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Atıf Ceritbinmez olmak üzere başhekim Dr. Yılmaz Şahutoğlu’na şahsım ve yönetim kurulu adına teşekkür ederim” dedi.  

Eczane Teknisyenliğinin sağlık sektörünün en önemli ayaklarından biri olduğunu ifade eden Özel Palmiye Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Atıf Ceritbinmez de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuklarına teşekkür etti.

Ayrıca Eczacı Teknisyenler Dernek Başkanı Çelik, Hastane Yönetim Kurulu Başkanı Atıf Ceritbinmez’e hayırlı olsun hediyesi olarak bir Atatürk portresi hediye etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eczacı, Teknisyenlerinden, Ceritbinmez’e, ziyaret…,
Yorumlar
Haber Yazılımı