SKODA


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
06 Ekim 2020 - Salı 16:31
 
Duygu sömürücüleri artık E91 karayolunda…
Hatay’ın İskenderun ilçesinde kent merkezi, mahalle araları, ana caddelerde trafik ışıkları derken, duygu sömürücüleri artık E91 karayolunu da mesken tutmaya başladı.
Yaşam Haberi
Duygu sömürücüleri artık E91 karayolunda…

İskenderun’da kent merkezinde cami önleri, kaldırım kenarları, cadde sokaklarda, mahalle aralarında vatandaşları rahatsız eden dilenciler,  trafik akışının yoğun olduğu uluslararası karayolunda da görünür oldu. Bir taraftan trafikteki araç sürücülerini rahatsız eden duygu sömürücüleri, diğer yandan da trafiği de tehlikeye düşürmesi ise tedirgin ediyor.

Uluslararası E91 Karayolu üzerinde ışıklarda duran araçların arasında gezinerek sürücülerden para dilenen duygu sömürücülerinin kazaya sebebiyet vermekten de çekinmedikleri gözleniyor.

Zabıta ekipleri gelen şikâyetler üzerine E91 Karayolu üzerinde trafik ışıklarında duran araçlardan para dilenen duygu sömürücülerine müdahale etti. Zabıta dilencileri toplayarak Belediye Zabıta Karakoluna götürdü.

Bu durumdan çok rahatsız olan araç sürücüleri, E91 karayolunun çok yoğun olduğunu, ışıklarda dilencilerden bıktıklarını, araçların arasında gezinirken, trafiği de tehlikeye atmasından tedirgin olduklarını söylediler.    

Kaynak: Editör:
Etiketler: Duygu, sömürücüleri, artık, E91, karayolunda…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı