SKODA


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
13 Haziran 2021 - Pazar 20:12
 
Durgun ve Atar ailesinin mutlu günü…
Uzun yıllar İskenderun’da başarıyla hakimlik görevini yapan, HSYK’dan sonra Yargıtay üyesi olan Hatay’ın yetiştirdiği başarılı hukukçulardan Mehmet Durgun, kızı Esranur Durğun’u evlendirmenin mutluluğunu yaşadı.
Yaşam Haberi
Durgun ve Atar ailesinin mutlu günü…

Diş hekimi Esranur ile Kaymakam Yaşar Artar çiftinin İskenderun Yelken Kulübü’ndeki tören alanına gelmesiyle nikah merasimi başladı. Sevim ve Mehmet Durugn’un güzel kızı Esranur ile Emine-Hakkı Artar’ın yakışıklı oğlu Yaşar’ın nikahını İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı kıydı.

Şahitliğini de Hatay Valisi Rahmi Doğan, Mustafa Kemal üniversitesi Rektörü Hasan Doğan, Ak Parti MHP ve CHP Hatay Milletvekillileri, Yargıtay Daire Başkanı Ziya İnler, Hatay’ın ilçe kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları, Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Ataman, Osmaniye Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Tekne, İskenderun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çelikkol, Ülkü ocakları eski genel Başkanı Sinan Ateş, Prof. Dr. Ali Kemal Yıldız, Av. Veysel Aşkın yaptı.

Nikah merasimi sondasında Genç çiftlerin evlilik cüzdanını Hatay Valisi Rahmi Doğan hayırlı olması dileğiyle gelin Esmanur Durgun Atar’a tektim etti. Pandemi nedeniyle 19.00 ile 19.30 saatleri arasında yapılan nikah merasimi atılan imzanın arından son buldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Durgun, ve, Atar, ailesinin, mutlu, günü…,
Yorumlar
Haber Yazılımı