ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
09 Temmuz 2019 - Salı 16:52
 
Düğünlerinde Türkücü Ceylan sahne aldı…
Erzin Ticaret ve Sanayi Odası eski Başkanı Bekir Soylu’nun güzel kızı Begüm ile Bozkurt ailesinin yakışıklı oğlu Beyazıt, Türkücü Ceylan’ın da sahne aldığı muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine girdi.
Magazin Haberi
Düğünlerinde Türkücü Ceylan sahne aldı…

Adil COŞKUNER-Erzin

ETSO Erzin Ticaret ve Sanayi Odası eski başkanı, mobilya ve beyaz eşya mağazası sahibi Bekir Soylu’nun güzel kızı, Begüm, Bozkurt ailesinin yakışıklı oğlu Beyazıt’ın düğününde davetlileri salon girişinde gelin babası Bekir Soylu ile eşi Gül Soylu karşıladı. Düğüne Erzin İlçe Emniyet Müdürü Ali Çolak, ETSO Başkanı Muhteşem Vural’ın da katıldı.

Erzin ve bölgesinde Alişeroğlu petrollerin sahibi Musa Bozkurt’un oğlu Beyazıt Bozkurt ile dünya evine giren Begüm Soylu davetlerin masalarını ziyaret ederek konuklarla tek tek tokalaştı, ‘hoş geldiniz’ dediler.

Düğünde ayrıca sahne alan Türk Halk Müziği sanatçısı Ceylan’ın seslendirdiği birbirinden hareketli türküler eşliğinde davetliler piste halaylar çekti, göbek attı ve çok keyifli anlar yaşadılar.

Gelin Begüm’ün babası kızının karşısında oynarken duygulu anlar yaşadı ve oyunu yarım bıraktı. Konuklar, müzik eşliğinde gece geç saatlerine kadar pistten ayrılmayarak Begüm&Beyazıt Bozkurt çiftinin mutluluklarına ortak oldu.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Düğünlerinde, Türkücü, Ceylan, sahne, aldı…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı