ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
23 Eylül 2020 - Çarşamba 16:23
 
DP Arsuz İlçede Köybaşı güven tazeledi…
DP (Demokrat Parti) Arsuz ilçe teşkilatı gerçekleştirdiği ikinci olağan kongresinde Başkan İlmettin Köybaşı güven tazeledi ve yeni yönetimi belirlendi.
Siyaset Haberi
DP Arsuz İlçede Köybaşı güven tazeledi…

DP Hatay İl Başkanı Mahmut Ekmen, İl Başkan yardımcısı Recep Çetin, partililer ile konukların katıldığı ikinci kongre Arsuz Sultanköy tesislerinde yapıldı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan genel kurulda DP İl Başkanı Mahmut Ekmen açılış konuşması yaptı ve sonrasında seçime geçildi.

Tek listenin oylandığı seçimde güven tazeleyen İlmettin Köybaşı Başkanlığındaki yönetiminde şu isimler yer aldı: Yusuf Yürek, Murat İnan, Turgay Köybaşı, İmadettin Topal, Necati Yılmaz ve İsmail Kuru.

Kongrede ayrıca İlmettin Köybaşı, İsmail Kuru, Yusuf Yürek, Murat İnan, Turgay Köybaşı, İmadettin Topal, İbrahim Çapa, Serkan Bedir, İsmail Korkmaz il delegesi seçildi.

DP Arsuz İlçe Başkanı İlmettin Köybaşı kongreye katılanlara, katkı sunanlara teşekkür ederek “Demokrat Parti, Arsuz İlçe Teşkilatı 2. Olağan Genel kurulu hepimize hayırlı olsun. Bize ikinci kez güven gösterdiniz. Hepiniz sağ olun, var olun. Genel Başkanımız Sayın Gültekin Uysal ve Demokrat Parti’nin tüm genel merkez yöneticileri ve Hatay İl Teşkilatımızla birlikte, partimizi daha fazla büyütmek ve tanıtmak adına elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Hedefimiz genel ve yerel meclisler olacaktır. Tüm Demokrat Parti neferleriyle aynı yolu omuz omuza yürüyeceğiz. Yolumuz açık olsun. 2. Olağan Genel Kurulumuz tekrar hayırlı olsun. Hepinize tekrar sevgi ve saygıyla selamlıyorum” diye konuştu.  

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: DP, Arsuz, İlçede, Köybaşı, güven, tazeledi…, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı