tek okulları


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
04 Temmuz 2021 - Pazar 18:08
 
Downlu hayranı Cansu, Ceceli ile buluşabilecek mı?
Hatay’ın İskenderun ilçesinde yaşayan Down sendromlu 26 yaşındaki Cansu Karamutlu Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’dan hayranı olduğu ve festival konserinde sahne alacak olan Mustafa Ceceli ile kendisini buluşturmasını istedi.
Magazin Haberi
Downlu hayranı Cansu, Ceceli ile buluşabilecek mı?

İskenderun’da yaşayan ve Downlu Cansu Karamutlu’nun hayallerinin gerçekleşmesi için Belediye başkanı Fatih Tosyalı ile hayranı olduğu Mustafa Ceceli’ye çağrıda bulundu.

Uzun yıllardır Mustafa Ceceli hayranı olan Cansu defalarce kez sosyal medya aracılığıyla ünlü sanatçıya ulaşmaya çalışsa da başarılı olamadı. Hayatının her alanında ünlü sanatçı Mustafa Ceceli’nin şarkılarını dinleyen Down sendromlu Cansu’nun en büyük hayali sanatçıyla tanışmak ve onunla fotoğraf çektirmek.

İskenderun Belediyesi tarafından düzenlenen festival konserlerinde sahne almak üzere kente geleceğinin açıklanmasıyla harekete geçen Cansu Karamutlu, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya seslenerek Mustafa Ceceli ile tanışmak istediğini, bu konuda yardımcı olmasını istedi.

Festival konserleri kapsamında ikinci gün (Bugün) gece saatlerindeki konserde sahne alacak olan Mustafa Ceceli ile fanatik hayranı Down sendromlu Cansu Karamutlu’nun hayallerine kavuşup kavuşmayacağı merak konusu oldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Downlu, hayranı, Cansu,, Ceceli, ile, buluşabilecek, mı?,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı