kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
10 Eylül 2019 - Salı 15:22
 
Döver Ailesinde bir sevinç, bir yas!
İskenderun Belediye Başkanı Dr. Yusuf Civelek döneminde Basın biriminde çalışan ve emekli olan Hatice Ekici ile Sakarya’da gazetecilik yapan Hülya Sürücü’nün 80 yaşındaki babaları Emin Döver vefat etti.
Yaşam Haberi
Döver Ailesinde bir sevinç, bir yas!

Böbrek yetmezliği, kalp ve enfeksiyon dolayısıyla rahatsızlanan Emin Döver kaldırıldığı İskenderun Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde hayatını kaybetti. İkisi kız beş çocuk babası Emin Döver’in vefatı başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerini derinden üzdü, yasa boğdu.

ABLADAN KARDEŞE BÖBREK NAKLİ... 

Bu arada Hatice Ekici, erkek kardeşi Ali Döver’e böbreğini vermek üzere Antalya Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde organ nakli ameliyatı geçirdi. Kardeşlerin birbirine böbrek bağışıyla gerçekleşen başarılı ameliyatla sevince boğulan aile, aynı anda babaları Emin Döver’i kaybetmenin derin acısını yaşadı. Ali Döver ile böbreğini kardeşine bağışlayan Hatice Ekici tedavi sürecinin tamamlanmaması nedeniyle cenazeye katılamadı.  

Merhum Emin Döver’in cenazesi bugün ikindi namazını müteakip İskenderun Çankaya Mezarlığında toprağa defnedilecek.

Döver ailesi taziyeleri İsmet İnönü Mahallesi Şahin Tepesi Ali Tekten İlköğretim Okulu karşısında kabul edeceğini bildirdi.

 

Merhum Emin Döver'e Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı, başarılı gerçekleşen organ nakli dolayısıyla meslektaşımız Hatice Ekici ve kardeşi Ali Döver'e acil sifalar dileriz, İskenderun.org

Kaynak: Editör:
Etiketler: Döver, Ailesinde, bir, sevinç,, bir, yas!,
Yorumlar
Haber Yazılımı