Haber Detayı
21 Eylül 2020 - Pazartesi 13:13
 
Dörtyollu gönüllü gençlerden bir dizi etkinlik…
Hatay’ın Dörtyol ilçesinde, Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Nazmiye Muratlı Gençlik Merkezi, gönüllü gençleri düzenledikleri sosyal sorumluluk etkinlikleriyle dolu bir hafta geçirdi.
Yaşam Haberi
Dörtyollu gönüllü gençlerden bir dizi etkinlik…

Topluma karşı sorumluluk duygularının geliştirilmesini, Gönüllülük faaliyetlerine katılımının alışkanlık haline dönüştürülerek yaşamlarının bir parçası haline getirilmesini, amaçlayan Gönüllük Kulübü timleri toplumdan büyük takdir toplayan etkinliklere imza attılar.

 

MEHMETKARA ÇAVUŞUN

KABRİSTANINI TEMİZLEDİLER

Nazmiye Muratlı Gençlik Merkezi Gençlik Liderleri koordinasyonunda gönüllük kulüplerine üye gönüllü gençler ile birlikte Milli Mücadelede İlk Kuşun atan Mehmet Kara Çavuş‘un kabristanını ziyaret ederek, çevre temizliği gerçekleştirildi. Şehit Ayhan Say’ın babası Hasan Say’ın da evi ziyaret edildi.

 

Yeniköy Mahallesi Gölkent göletini ziyaret eden Gönüllü Gençler, Kuzuculu Mahallesi Zübeyde Hanım Parkında doğa yürüyüşü gerçekleştirdi. Aynı zamanda Gönüllük Timine bağlı gönüllü gençler ve Gençlik Liderleri Beşikgöl mevkiinde çevre temizliği etkinliği de yaptı ve toplanan çöpler ile üzgün surat simgesi oluşturarak fotoğraf çektirdikten sonra etkinliği tamamladı.

 

 

TEK KULLANIMLIK

SECCADE DAĞITTILAR

Ayrıca Cuma namazı öncesi Gençlik Liderleri, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gönderilen tek kullanımlık seccadeleri, İmamı Azam ve Çerkez Hoca camilerinde dağıtımını gerçekleştirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dörtyollu, gönüllü, gençlerden, bir, dizi, etkinlik…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı