kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
19 Ağustos 2021 - Perşembe 16:00
 
Dörtyol Nursan Hastanesi satışta!
Hatay’ın Dörtyol ilçesinde büyük bir umutlarla yapılan ilk ve tek özel sağlık kuruluşu olarak inşa edilen NURSAN Hastanesi icra yoluyla sanışının gerçekleştirileceği açıklandı.
Sağlık Haberi
Dörtyol Nursan Hastanesi satışta!

Dörtyol İcra Dairesi tarafından satış ihalesi 04 Ekim 2021 tarihinde saat 15:00'da Kaymakamlık Konferans Solunumda yapılacak olan ilçenin ilk özel hastanesinin 76 milyon 741 608 TL'ye satışa çıkarıldığı kaydedildi.

 

Dörtyollu, NURSAN Şirketi ile ortaklı teşebbüsle yaptırılan, ekonomik sıkıntılar yüzünden icralık duruma düşen ilçenin ilk özel hastanesinin biran önce birileri tarafından devralınarak sağlık alanında hizmet vermesi, bu anadaki eksikliği gidermesi ve istihdam açısından bölgeye önemli katkısı olacağına dikkat çekiyor.

 

Bölge iş adamlarının birleşerek bir şirketleşme ile bu Hastanenin değerlendirilebileceğine de vurgu yapan Dörtyollu aynı zamanda Ticaret ve Sanayi Odası’nın da bu konuda katkıları ve girişimleri olduğunu da belirtirken ancak bir an önce sonuçlandırılıp, hastanenin ilçeye hizmet vermesini umutla bekliyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dörtyol, Nursan, Hastanesi, satışta!,
Yorumlar
Haber Yazılımı