ugur okullari - destop
Haber Detayı
01 Temmuz 2020 - Çarşamba 17:50
 
Dörtyol Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Dönmez…
Hatay’ın İskenderun ilçesinde Kaymakamlık Dernekler Masası’nda uzun yıllar görev yaparken Bingöl Genç Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü olan, Yüksel Dönmez Dörtyol’a atandı.
Yaşam Haberi
Dörtyol Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Dönmez…

İskenderun Kaymakamlığında uzun yıllar verdiği hizmetin ardından İçişleri Bakanlığının Görevde Yükselme ve Unvan değişikliği Sınavı ile Sivil Toplumla İlişkiler Şefi Yüksel Dönmez İlçe Yazı İşleri Müdürü olarak Aralık 2018’de Bingöl Genç İlçe Kaymakamlığına atanmıştı.

Bingöl Genç İlçesinde görev yaptığı sürece, başarılarıyla takdir gören yaklaşık bir buçuk yıl aradan sonra Yüksel Dönmez, Memleketi Hatay’ın Dörtyol ilçe Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne atandı.

Bir dönem Bingöl Genç Kaymakamlığında görev yaptıktan sonra, Hatay Dörtyol Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne atanan Yüksel Dönmez, 30 Haziran 2020 günü itibariyle yeni görev yerinde mesaiye bugün başladı.

Bugüne kadar üstlendiği tüm görevleri büyük bir gayret, üstün başarıyla yerine getiren dürüstlüğü ve çalışkanlığıyla dikkat çeken Yüksel Dönmez’e yeni görev yerinin hayırlı olmasını diler, başarılarının devamını temenni ederiz, İskenderun.Org.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dörtyol, Kaymakamlık, Yazı, İşleri, Müdürü, Dönmez…,
Yorumlar
Haber Yazılımı