ugur okullari - destop
Haber Detayı
02 Eylül 2020 - Çarşamba 12:19
 
Dörtyol’da Melek Eczanesi hizmete girdi
Mersin Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden geçen yılında mezun olan Tuğba Kıymacı’nın sahibi olduğu Melek Eczanesi Belediye Başkanı Fadıl Keskin’in de katıldığı törenle hizmete girdi.
Sağlık Haberi
 Dörtyol’da Melek Eczanesi hizmete girdi

Sedat İSKENDEROĞLU – Dörtyol

 Dörtyol Devlet Hastanesi yakınında bulunan Melek Eczanesinin açılışına Belediye Başkanı Fadıl Keskin, Ak Parti İlçe Başkanı M. Burak İzgi, Hatay Eczacılar Odası Temsilcisi Ecz. Fatih Mancak da katıldı.

 

İlçedeki Eczacılar ile çok sayıda aile yakını ile davetlilerin de hazır bulunduğu açılış töreninde konuşan Belediye Başkanı Fadıl Keskin dünyayı etkisi altına alan ve hızla yayılma gösteren covid-19 salgın sürecine dikkat çekerek “Bu virüs belası hızla yayılma göstermeye devam ediyor. Düğünlerimiz maskeli, sokakta maskeliyiz, alışverişte maske kullanıyoruz. Bu gün bir sağlık işletmesini faaliyete açarken bile hepimiz maske kullanıyoruz. Bu virüsün yayılmasını önlemek bizim elimizde” dedi.

 

Pandemi kurallarına gönüllü olarak uyduğu zaman Allah'ın izniyle bu belayı def etmiş olacaklarının da altını çizen Başkan Keskin “Tuğba kızımıza açtığı işletmenin hayırlı olmasını diliyorum. Bir diğer dileğimde bu virüsün en kısa zamanda aşısının bulunması ve bu eczanelerimizde halkımıza sunulmasıdır. Hepinize sağlıklı günler diliyor Eczanemizin ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum" diye konuştu.

 

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından konuklara çeşitli ikramlarda bulunuldu. Melek Eczanesi sahibi yeni mezun Eczacı Tuğba Kıymacı ise katılım gösteren tüm büyüklerine ve aile üyeleri ile dostlarına teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Dörtyol’da, Melek, Eczanesi, hizmete, girdi,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı