kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
04 Kasım 2021 - Perşembe 19:24
 
Dörtyol’da kıdemli esnafa Odadan plaket
Dörtyol Esnaf ve Sanatkarlar Odası bu yıl 34.sü kutlanan Ahilik Haftası münasebetiyle esnaflıkta belli bir süreyi doldurmuş 60 üyesine plaket vererek onurlandırdı.
Ekonomi Haberi
Dörtyol’da kıdemli esnafa Odadan plaket

Dörtyol Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Bölükbaşı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Dörtyol Küçük Sanayi Sitesi ve çarşı merkezindeki esnafları ziyaret ederek bu esnaflar içerisinde belli bir süreyi doldurmuş esnaflarına plaket verdi.  

 

Dörtyol Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Bölükbaşı yaptığı açıklamada, hem salgın hem de yaşanan gelişmeler nedeniyle esnafın büyük zorluklar içerisinde olduğunu belirterek; “Bu sıkıntılı süreçlerde esnafımıza yanlarında olduğumuzu hissettirmek ve sıkıntılarını dinlemek adına yönetim kurulundaki değerli arkadaşlarımızla birlikte esnaf ziyaretleri yaptık. Bu ziyaretlerimiz kapsamında da ilçemizin ekonomik hayatına uzun yıllardır fedakarlıklar yaparak katkılar sunmuş esnaflarımıza plaket takdim ederek moral olmaya çabaladık. Bu vesileyle geçtiğimiz hafta tamamladığımız 34. Ahilik Haftasını kutluyor,  esnaflarımıza hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dörtyol’da, kıdemli, esnafa, Odadan, plaket,
Yorumlar
Haber Yazılımı