Haber Detayı
08 Haziran 2020 - Pazartesi 17:37
 
Dörtyol belediyesi peyzaj çalışmalarına hız verdi
Dörtyol Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipleri ilçenin çehresine yeni bir soluk getirmek, birbirinden güzel çiçeklerle renklendirmek için çalışmalarına hız verdi.
Yaşam Haberi
Dörtyol belediyesi peyzaj çalışmalarına hız verdi

Dörtyol Belediyesi, her yönüyle daha yaşanılabilir, modern, temiz ve estetik bir kent için yaz aylarında park ve bahçe düzenleme çalışmalarını arttırdı. Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yürütülen çalışmalarda parkların temizlenmesi, ağaçlandırılması ve peyzaj düzenlemesinin yanı sıra çocuk oyun alanları, fitness grupları ve dinlenme alanlarının bakım ve onarımı yapılıyor.

Belediye Başkanı Fadıl Keskin, daha yeşil ve daha renkli bir Dörtyol için mesai kavramı gözetmeden Park Bahçeler Müdürlüğü personelinin yoğun çaba harcadığını belirterek “Park sınırları içerisinde bulunan çocuk oyun alanı, fitness alanı ve dinleme alanlarının bakım, onarım ve yenileme çalışmaları gerçekleştiriliyor. Ayrıca refüj düzenlemelerini de yapan personellerimiz diktiği çiçekler ile siz değerli vatandaşlarımıza görsel bir şölen sunuyor” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dörtyol, belediyesi, peyzaj, çalışmalarına, hız, verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı