Haber Detayı
18 Ocak 2020 - Cumartesi 17:01
 
Doktoruna karneli teşekkür ziyareti
Hatay’ın İskenderun ilçesinde erken teşhis ve başarılı ameliyatla sağlığına kavuşan hasta, karnesini alır almaz, teşekkür için Gelişim Hastanesi’ndeki doktoru Emin Turan’ı karnesiyle ziyaret etti.
Eğitim Haberi
 Doktoruna karneli teşekkür ziyareti

İskenderun Gelişim Hastanesi Başhekimi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Emin Turhan tarafından, henüz 7 yaşındayken beyin tümörü tespit edilen, Kerem Aslan, gerçekleştirilen başarılı ameliyat sonrası sağlığına kavuştu.

Tüm yurtta okulların yarı yıl tatiline girmesi ve öğrencilerin karnelerini almasıyla birlikte, erken teşhis sonucu sağlığına kavuşan Kerem Aslan da karnesini aldığı gibi babası Cengiz Aslan ile kendine sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralayan doktoruna ziyaret gerçekleştirdi.

Aynı zamana Gelişim Hastanesi Başhekimi olan Uzm. Dr. Emin Turhan’ın konuğu olan Baba Cengiz Aslan “Oğlumun şiddetli mide bulantı ve kusması vardı. Bu nedenle Doktor Emin Bey’e başvurduk. Kendisi ilk muayenede, oğlumun beyninde tümör olduğunu tespit etti. Ardından Kerem, hemen operasyona alındı ve kısa sürede iyileşerek okuluna dönebildi” dedi.

Hatta oğlunun bu yıl, en başarılı öğrencilerden biri seçildiğini de ifade eden Baba Cengiz Aslan “Bu sevinci yaşayabilmemizi sağlayan Doktorumuz Emin Bey’e çok teşekkür ediyorum. Doktorumuz, bizim hayatımızın akışını değiştirdi” diye konuştu.

Başhekim Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Emin Turhan ise çocuklarda 100 binde 5 görülen beyninde tümör tespit ettikleri Kerem’in geçirdiği ameliyat sonrası, normal hayatına döndüğünü, şuan gayet sağlıklı olduğunu, ziyaretlerinden dolayı da çok mutlu olduğunu söyledi.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Doktoruna, karneli, teşekkür, ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı