Haber Detayı
21 Eylül 2019 - Cumartesi 16:04
 
Diş hekimi gençler çifte düğünle dünya evine girdi…
Hilmi-Mehtap Diken’in Diş Hekimi kızları Burcu, Hatun-İsmail Özdemir’in Diş Hekimi oğulları İnan, İskenderun ve İstanbul’da olmak üzere iki ayrı düğünle dünya evine girdi.
- Haberi
Diş hekimi gençler çifte düğünle dünya evine girdi…

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Gazeteci Hilmi Diken kızını evlendirmenin mutluluğunu yaşadı. İlk düğün İskenderun Besime Mare’de, geçtiğimiz hafta sonu da İstanbul The Svadba’da gerçekleştirilen çifte düğünle mutluluğa yelken açan Burcu ve İnan çifti, mutluluklarını sevdikleriyle paylaştı

Besime Mare’de gerçekleştirilen düğün törenine, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veysel Cıncık ile cemiyet yönetimi, gazeteciler ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı, genç çiftin ve ailelerinin mutluluklarına ortak oldular.

Düğüne katılan misafirleri selamlayarak salona giriş yapan Burcu ve İnan daha sonra yaptıkları vals, oynadıkları zeybekle konukları kendilerine hayran bıraktı.

Gece boyu yüzlerinden gülümseme eksik olmayan Burcu ve İnan’ı bu en özel gecelerinde aile ve yakınları da yalnız bırakmadı. Genç çiftin anne ve babaları da davetlilerle tek tek ilgilenerek örnek bir ev sahipliği sergilediler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Diş, hekimi, gençler, çifte, düğünle, dünya, evine, girdi…,
Yorumlar
Haber Yazılımı