ugur okullari - destop
Haber Detayı
02 Temmuz 2020 - Perşembe 09:46
 
Dilencinin ortopedik engelli numarasını polis yutmadı!
Hatay’ın İskenderun ilçesinde kendini ortopedik engelli olarak gösterip dilenen duygu sömürücüsünün foyasını polisler uzun bir uğraş sonrası ortaya çıkardı!
Yaşam Haberi
Dilencinin ortopedik engelli numarasını polis yutmadı!

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler şehir genelinde yaptıkları uygulama sırasında şüpheli gördükleri aracı incelemeye aldılar. Polis, araç içerisinde bulunan iki kişiye araçtan inmeleri araçta arama yapacaklarını söyledi. Sürücü araçtan inerken, yanında oturan kişi ayaklarının tutmadığını kötürüm olduğunu dile getirerek, araçtan inemeyeceğini belirtti.

 

İskenderun’da Emniyetin uygulama noktasında durdurduğu şüpheli araçta kendini kötürümüm (Ortopedik engelli) olarak gösteren duygu sömürücüsü ile polisler arasında ilginç diyalog gelişti.

 

Yürüyemediğinde ısrar eden duygu sömürücüsü yürüyemediğini, tekerlekli sandalye ve koltuk değneği kullandığını belirterek yara bandı sattığını iddia etti.

 

Polis inmesi gerektiğini sahilde yürüdüğü gibi yürümesini istediği duygu sömürücüsünün elinden tutup dakikalarca konuştu ve aralarında ilginç diyalog yaşandı ve araçtan indirildi. Ekipler engelli olduğunu iddia eden genci ayağa kaldırmak için yoğun çaba harcadı. Emniyet amirinin, genci ikna etmeki için çabası sonuç verdi. ‘biraz birlikte yürüdüler, iki büklüm ara sokağa giren duygu sömürücüsünün normal yürüyerek dönüşü herkesi şaşırttı.

 

Polisin uzun uğraşlar sonrasında gerçeği ortaya çıkartmasının ardından foyasının ortaya çıkmasından sonra yüzünü gizlemeye çalışan kişiler gazeteciye de tehditler savurdu.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilencinin, ortopedik, engelli, numarasını, polis, yutmadı!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı