Haber Detayı
31 Ağustos 2019 - Cumartesi 14:42
 
Deliveli'nin Büyük Başarısı
Kozmetik kişisel bakım sektöründe Türkiye genelinde ağını genişleten Eve, 120. Şubesini İskenderun’da açtı.
Ekonomi Haberi
Deliveli'nin Büyük Başarısı

Eve, kozmetik ürünlerden, kişisel bakım setlerine kadar binlerce markayı bünyesinde barındırdığını belirten Bölge sorumlusu Selda Karaman, aranılan tüm markalarını aynı çatı altında toplandıklarını söyledi.  Bölge sorumlusu Karaman, 120 şubeyi İskenderun’a açtıklarını ifade ederek “Tüm dünya markalarını satıyoruz. Kişisel bakım malzemeleri, saç bakım bölümümüz var. Hiç kimsenin bilmediği erkek bakım ürünlerimiz var. Burası bayanlara ait olduğunu bilip de girmeyen erkeklere özel ürünlerimiz de mevcut. Şampuandan tıraş kremine, banyo lifinden duş jeline kadar, çorap dahil güneş ürünleri dahil her şey var. 120. şubeyi İskenderun’a açtık. İlk batıda başladık. Çanakkale, İstanbul, İzmir, Ankara tarafından buralara geldik. Güney’de Adana’ya girdik. 6 ay önce Antakya’da açtık. Hatay’da dördüncü mağazamız. Antakya merkez, biri Serinyol MKÜ kampüsünde, Arsuz’da ve İskenderun’da” dedi.

 

PERSONELLİKTEN MAĞAZA MÜDÜRLÜĞÜNE

Eve firmasına iki yıl önce personel olarak giren Asena Deliveli, gösterdiği performansla İskenderun Mağaza Müdürlüğüne getirildi.

Kendi memleketinde kendi insanına hizmet vermekten büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Eve Mağaza Müdürü Deliveli, markaları ekonomik fiyatlarla tüketiciye sunan bir mantıkla hareket ettiklerini kaydederek “Biz burada diğer mağazalardan çok daha uyguna sattığımız gibi bol çeşit ürünlere sahibiz. Marka ve lisanslı ürünleri halkımıza sunmanın keyfini yaşıyoruz. Halkımızın memnuniyeti bizim için çok önemlidir” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Deliveli'nin, Büyük, Başarısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı