ugur okullari - destop
Haber Detayı
07 Aralık 2019 - Cumartesi 12:21
 
Değişime Açılan Kapı 2. Yılında
Kişisel bakım ve estetiğe verilen önemin artmasıyla yola çıkan Estetik-Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Atilla Ersoy, estetik ve güzellik adına gereken tüm teknolojiyi getirerek ve kurduğu tecrübeli ekiple değişime açılan kapıda bir yılını geride bırakmanın haklı gururunu yaşıyor.
Sağlık Haberi
Değişime Açılan Kapı 2. Yılında

Estetik-Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Ersoy kendi adını taşıyan estetik-plastik ve rekonstrüktif  klinik projesini hazırlarken, hizmet alacak hastaların, kendi evindeki rahatlığı yaşatmak için mekanın konforuna ve modern çizgilerine büyük önem verdi. Aradan geçen bir yılda kliniğe gelen hasta sayısında her geçen gün artış göstermesi, gerek hizmet ve gerekse mekanın rahatlığının etkili olduğu gözlendi.

 

Estetik ve güzelliğe uygun tam teşekküllü bir klinik oluşturduklarını söyleyen Opr. Dr. Atilla Ersoy, “Kliniğimizde, plastik cerrahi işlemler,  rinoplasti,  karın germe,  lipocuction (yağ alma), meme estetiği (meme protezi – meme küçültme, ve meme toparlama) , yüz estetiği alt – üst göz kapağı estetiği, kulak estetiği (kepçe kulak), brezilya poposu ( yağ enjeksiyonu),  genital estetik, bunun yanında medikal estetik işlemler, botox–dolgu-göz altı ışık dolgu, dudak-yanak  dolgusu, cilt sorunları,  kırışıklık, istenmeyen lekeler, dövme, yara, yanık izleri (pico lazer) prp – dermapen, ip askı (ameliyatsız yüz germe), (yüz-boyun germe),  lazer epilasyon, (aşırı tüylenme),  karbonpeeling, hydrafacial, akne tedavisi-skar izleri, prx  lifting, selülit –cilt sıkılaştırma ve çatlak tedavisi ve  altıniğne - radyofrekans  işlemlerini kurduğumuz tecrübeli ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Aradan geçen bir yılda aldığımız olumlu tepkiler bizim işimize daha şevkle bağladı” şeklinde konuştu.

 

ETTİĞİMİZ YEMİNE SADIK KALDIK

Ettikleri yemine sadık kalmak için, gerek makine, gerek kadro, gerekse memnuniyet noktasında çok hassas davrandıklarını vurgulayan Dr. Ersoy, sloganlarını ‘Değişime Açılan Kapı’ olarak belirlediklerinin altını çizerek şunları kaydetti: “Biz bu sloganı hayata geçirebilmek için gerek makine ekipmanı gerekse kadromuzu bu çerçevede belirledik. Teknolojinin son ürünü cihazlarımızla birlikte bilgi ve birikimli kadromuzla İskenderun ve çevre il ve ilçelerde yaşayan halkımıza sunmayı temel gaye edindik. Bir hekim olarak da ettiğimiz yemine sadık kalmayı da bugüne kadar sağladık, sağlamaya da devam edeceğiz…”

 

ÖNCELİĞİMİZ HASTA MUTLULUĞU

Dr. Ersoy, büyük bir gururla bir yılı geride bırakarak ikinci yıla giriş yaptıklarını hatırlatarak, “Geride bıraktığımız bir yıl çok dolu ve sevindirici sonuçlar aldık. Bir yıl içerisinde 4.000 üzerinde hastaya hizmet verdik. Bu azımsanacak bir rakam değildir. Bu rakam, hasta memnuniyeti ve mutluluğunun sonucudur. Bu süreçte modern yapı ve konforu da bir arada barındırarak modern cihazlar ve deneyimli personellerle hasta mutluluğunu ön planda tutarak hizmet vermeyi sürdüreceğiz.” şeklinde mesaj verdi.

 

Dr. Ersoy, bu süreçte ,bize güvenen hastalara da tekkür ettiği konuşmasında , aynı hizmet sunumunu geliştirerek ezberleri bozmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Değişime, Açılan, Kapı, 2., Yılında,
Yorumlar
Haber Yazılımı