kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
19 Ekim 2021 - Salı 17:47
 
“Defneli alternatifsiz ve sahipsiz değil!”
TİP (Türkiye İşçi Partisi) ilçe başkanı Mehmet Ali Sultani, Defne’nin artık alternatifsiz ve sahipsiz olmadığının altını çizerek halkı için mücadele eden Türkiye İşçi Partisi’nin olduğunu söyledi.
Siyaset Haberi
“Defneli alternatifsiz ve sahipsiz değil!”

Defne Belediyesi Subaşı Ek Hizmet Binası önünde basın açıklaması yapan Türkiye İşçi Partisi İlçe Başkanı Mehmet Ali Sultani “Bu toprakların kültürel yapısından kaynaklı, sorgulamadan CHP’ye oy vererek yönetime taşıdıkları bu kadrolar bu gün halkçılıktan, kamuculuktan, kolektif yönetimden uzak yönetememe durumuyla anılmaktadır” dedi.

 

Tarihsel kökenlerine sahip çıkmak adına her koşulda CHP’ye oy veren halkın “ellerim kırılsa başka partiye oy vermem noktasından, ellerim kırılsaydı da bu partiye oy vermeseydim” noktasına getirildiğini savunan TİP’li Sultani “Ama biz diyoruz ki; Defne halkı artık alternatifsiz değil. Defne halkı artık yalnız değil. Sözünü söylemekten çekinmeyen, halktan yana saf tutan partiler var. Kolektif, akılcı, bilimsel yönetim inşa etmek isteyen platformlar var. Gücünü sadece halktan alan, Anadolu’nun her köşesinde üretenin, emek edenin, işçinin, yani halkının yanında duran, halkı için mücadele eden Türkiye İşçi Partisi var” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Defneli, alternatifsiz, ve, sahipsiz, değil!”,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı