Haber Detayı
29 Mayıs 2020 - Cuma 17:54
 
Cuma Namazlarını Meydan’da kıldılar…
Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve Ak Parti İlçe Başkanı Abdulkerim Güven 74 gün aradan sonra ilk kez Cuma namazını Meydan Mahalleliyle birlikte kıldı.
Yaşam Haberi
Cuma Namazlarını Meydan’da kıldılar…

Coronavirüs pandemi sürecinde camilerde cemaatle ibadet kısıtlamasının kalktığı bugün Hatay’ın İskenderun ilçesinde 64 cami avlusunda ilk kez cemaatle Cuma namazı kılındı.

Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve Ak Parti İlçe Başkanı Abdulkerim Güven ise Cuma namazını kılmak için Meydan Mahallesi camii karşısındaki boş arazide kılmayı tercih etti.

Başkan Tosyalı, Cuma namazını belediye tarafından hazırlanan bölge üzerinde sosyal mesafe kurallarına uyarak Meydan Mahallesinde AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, AK Parti İlçe Başkanı Abdulkerim Güven ve kıymetli hemşerileriyle ile birlikte eda ettiklerini söyledi.

Meydan Mahallesi cemaatiyle birlikte kılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tosyalı “Cuma Namazı'na kavuşturan Rabbimize şükürler olsun. Bizleri yeniden cuma namazı vesilesi ile bir araya getiren, huzuruna kabul eden Rabbime sonsuz hamdu senalar olsun” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cuma, Namazlarını, Meydan’da, kıldılar…,
Yorumlar
Haber Yazılımı