ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
06 Nisan 2020 - Pazartesi 20:18
 
Coronayı yenen üç hasta alkışlarla taburcu oldu…
Hatay’ın İskenderun ilçesi Devlet Hastanesi A Blokta coronavirüs (Covcid-19) tespit edilen ve tedavileri başarıyla tamamlanan üç hasta, sağlıkçılar tarafından alkışlarla taburcu edildi.
Sağlık Haberi
 Coronayı yenen üç hasta alkışlarla taburcu oldu…

Dünyada çok sayıda insanın yaşamını alan, Hatay’da yaşayan ve Covid-19 testleri pozitif çıkan üç hasta karantina merkezi olarak belirlenen İskenderun Devlet Hastanesi A Blok’da tedavi altına alındı. Tedavi sürecini başarıyla tamamlayan biri kız çocuğu üç genç hasta bugün tamamen iyileşerek taburcu edilmek üzere hastane çıkış işlemleri yapıldı.

Hastanenin karantina ekibi eşyalarını alıp çıkışa yöneldiklerinde, bir araya gelerek coronavirüsü yenmenin başarısı ve hastaların sağlıklarına kavuşturmanın mutluluğu ile gururunu yaşarken, üç genci evlerine alkışlarla uğurladılar. Bu anlarda ise sağlık çalışanları ile taburcu edilen hastaların duygulu anları, birbirlerine karşılıklı sevgi, saygı ve sevinç sözlerinde dahi kelimelerin boğazlarında düğümlenmesi dikkat çekti. Üç hasta sağlıklarına kavuşmanın mutluluğunu, sağlıkçılar da coronavirüs Covid-19’un yenilmez olmadığını göstermenin gururunu yaşadılar.

Çıkışta ise taburcu olan üç hasta da dönüp, kendilerini hayata bağlayan sağlıkçıları alkışlamayı da ihmal etmediler.      

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Coronayı, yenen, üç, hasta, alkışlarla, taburcu, oldu…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı